Расписание занятий

Расписание учебных занятий 1-4 классов на 2 полугодие 2021/2022 учебного года

развернуть

Расклад вучэбных заняткаў пачатковых класаў

на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

ДУА “Горкаўская сярэдняя школа Старадарожскага раёна”

    1 клас 2 клас 3 клас 4 клас
П  А  Н  Я  Д  З 1 нав.грам. (н.ч.) беларуская літ. беларуская літ. беларуская літ.
2 музыка беларуская мова матэматыка беларуск. мова
3 нав.грам. (н.п.) музыка беларуская мова фіз.культ. і зд.
4 выяўл. мастацт асн. бясп. жыц. музыка матэматыка
5     прац. навучанне музыка
6        
7        
А  Ў  Т  О  Р  А  К 1 фіз.культ. і зд. руская літ. беларуская літ. нямецкая мова
2 матэматыка матэматыка фіз.культ. і зд. руская мова
3 нав.грам. (н.ч.) фіз.культ. і зд. матэматыка матэматыка
4 нав.грам. (н.п.) руская мова нямецкая мова руская літ.
5     беларуская мова час. зд. і сп.
6        
7        
С  Е  Р  А  Д  А 1 нав.грам. (н.ч.) руская літ. руская літ. беларуская літ.
2 час. зд. і сп. матэматыка руская мова беларуск.мова
3 нав.грам. (н.п.) час  зд. і сп. матэматыка матэматыка
4 матэматыка руская мова чал. і свет чал. і свет
5   чал.і свет асн. бясп. жыц. выяўл. маст.
6        
7        
ЧАЦВЕР 1 чал. і свет выяўл. мастацт. час зд. і спорту руская мова
2 матэматыка матэматыка руская мова нямецкая мова
3 выяўл. мастацт руская мова руская літ. фіз.культ. і зд.
4   прац. Навучанне нямецкая мова руская літ.
5     выяўл. мастацтва прац. навуч.
6        
       
П  Я  Т  Н  І  Ц  А 1 руская мова беларуская літ. нямецкая мова руск.мова
2 фіз.культ. і зд. матэматыка фіз.культ. і зд. матэматыка
3 матэматыка беларуская мова руская мова нямецкая мова
4 прац. навуч. фіз.культ. і зд. матэматыка асн. бясп. ж.
5        
6        
         
           

 

                                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Расписание занятий 5-9 классов на 2 полугодие 2021/2022 учебного года

развернуть

Расклад вучэбных заняткаў у 5-9 класах

на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

ДУА “Горкаўская сярэдняя школа Старадарожскага раёна”

 

    5 клас 6 клас 7 клас 8 клас         9 клас
П  А  Н  Я  Д  З 1 сусв. гісторыя прац. навуч. інфарматыка руская літ. біялогія
2 беларуск. мова прац. навуч. матэматыка руская мова фіз.культ. і зд.
3 беларуская літ. сусв.гісторыя фізіка матэматыка руская мова
4 матэматыка беларуск. мова фіз.культ. і зд. англ./ням. мова інфарматыка
5 чал. і свет матэматыка сусв.гісторыя фіз.культ. і зд. англ./ням. мова
6   інфарматыка   біялогія грамадазнаўства
7          
А  Ў  Т  О  Р  А  К 1 матэматыка біялогія руская літ. беларуская літ. сусв. гісторыя
2 нямецкая мова геаграфія руская мова інфарматыка матэматыка
3 руская мова нямецкая мова матэматыка геаграфія англ./ням. мова
4 фіз.культ. і зд. руская  мова хімія матэматыка беларуск.мова
5 беларуск. мова руская літ.  нямецкая мова беларуская мова хімія
6 руская літ. матэматыка прац. навучанне хімія беларуская літ.
7   руская літаратура прац. навучанне    
С  Е  Р  А  Д  А 1 беларуская літ. фіз.культ. і зд. мастацтва беларуская літ. англ./ням. мова
2 беларуск. мова беларуск. мова біялогія матэматыка руская мова
3 матэматыка матэматыка геаграфія англ./ням. мова руская літаратура
4 асн. бясп. жыц. беларуская літ. фізіка руская мова матэматыка
5 гісторыя Б. нямецкая мова матэматыка фізіка фіз.культ. і зд.
6   інфарматыка нямецкая мова фіз.культ. і зд. матэматыка
7   мастацтва      
ЧАЦВЕР 1 руская літ. нямецкая мова матэматыка мастацтва сусв.гісторыя
2 матэматыка матэматыка час зд. і спорту гісторыя Б геаграфія
3 нямецкая мова руская мова беларуская мова біялогія фізіка
4 руская мова гісторыя Б. беларуская літ. час зд. і спорту матэматыка
5 час зд. і спорту нямецкая мова руская мова геаграфія беларуская мова
6 прац.навучанне час зд. і спорту біялогія матэматыка беларуская літ.
      прац. навучанне час зд. і спорту
П  Я  Т  Н  І  Ц  А 1 фіз.культ. і зд. руская мова беларуская мова руская літ. хімія
2 руская мова нямецкая мова гісторыя Б. матэматыка гісторыя Б
3 мастацтва беларуская мова матэматыка хімія фізіка
4 нямецкая мова матэматыка беларуская літ. сусв. гісторыя матэматыка
5 матэматыка фіз.культ. і зд. нямецкая мова фізіка біялогія
6   беларуская літ. фіз.культ. і зд. англ./ням. мова прац. навучанне
           

 

 

 

 

свернуть

Расписание занятий 10-11 классов на 2 полугодие 2021/2022 учебного года

развернуть

Расклад вучэбных заняткаў у 10-11 класах

на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

ДУА “Горкаўская сярэдняя школа Старадарожскага раёна”

    10 клас 11 клас
П  А  Н  Я  Д  З Е Л А К 1 англ./ням. мова час. зд. і спорту
2 матэматыка англ./ням. мова
3 геаграфія беларуская літ.
4 руская літаратура матэматыка
5 руская мова беларуская літ.
6 час зд. і спорту прац. навучанне
7 біялогія прац. навучанне
А  Ў  Т  О  Р  А  К 1 інфарматыка хімія
2 фізіка англ./ням. мова
3 хімія беларуская мова
4 матэматыка фізіка
5 грамадазнаўства матэматыка
6 англ./ням. мова фіз.культ. і зд.
7   грамадазнаўства
С  Е  Р  А  Д  А 1 руская літаратура біялогія
2 англ./ням. мова матэматыка
3 фізіка дапр./мед.падр.
4 фіз.культ. і зд. англ./ням. мова
5 дапр./мед.падр. руская мова
6 прац. навуч. руская літаратура
7 прац. навуч.  
Ч А Ц В Е Р 1 беларуская літ. прац. навучанне
2 беларуская мова прац. навучанне
3 матэматыка сусв. гісторыя 
4 біялогія матэматыка
5 сусв. гісторыя фіз.культ. і зд.
6 чарчэнне астраномія
   
П  Я  Т  Н  І  Ц  А 1 прац. навучанне  гісторыя Б
2 прац. навучанне хімія
3 фіз.культ. і зд інфарматыка
4 хімія геаграфія
5 матэматыка фізіка
6 гісторыя Б. біялогія
     
С У Б О Т А   прац. навуч. (дз) прац. навучанне
  прац. навуч. (дз) прац. навучанне
  прац. навуч.(хл)  
    прац. навуч.(хл)  
свернуть

Расписание факультативных занятий на 2 полугодие 2021/2022 учебного года

развернуть

Раскладфакультатыўных заняткаў  на ІІ паўгоддзе

2021/2022 навучальнага года

ДУА «Горкаўская сярэдняя школа Стародарожскага раёна»

 

 

 

Расклад

званкоў

1

клас

2

клас

3

клас

4

клас

5

клас

6

клас

7

клас

8

клас

9

клас

10 клас

11

клас

П

А

Н

Я

Д

З                

5

12.55-13.40

раш.

тэкст.

задач

вытокі родн. мовы/

творч. дз у асяр прагр. Scratch 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

13.55-14.40

 

 

правілы ў маім жыцці

 

асновы духоўна-маральнай культуры

бел.

мова

 

 

 

 

.

 

7

14.50-15.35

 

 

раш.

тэкст.

задач

 

 

Прагр.

 у асяр.

Scratch/ асновы духоўна-маральнай культуры

бел.

мова

руская

мова

асновы

выбару прафесіі

 

 

АЎТОР

6

13.55-14.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

14.50-15.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

бел.

мова

 

С

Е

Р

А

Д

А

5

12.55-13.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

13.55-14.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

14.50-15.35

 

 

 

 

 

 

 

 

руская

мова

 

матэм.

Ч

А

Ц

В

Е

Р

 

 

4

11.45-12.20

(1 клас)

вытокі родн. мовы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

12.55-13.40

 

раш.

тэкст.

задач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

13.55-14.40

 

 

вытокі родн. мовы

вытокі родн. мовы

 

 

 

 

 

 

 

7

14.50-15.35

 

 

 

 

матэмат.

 

мы самі

 

 

 

бел.

мова

С

У

Б

1

08.40-09.25

 

 

 

 

 

 

 

 

матэмат.

 

 

 

2

09.35-10.20

 

 

 

 

 

 

 

 

бел. мова

 

 

 

свернуть

Расписание занятий объединений по интересам на 2 полугодие 2020/2021 учебного года

развернуть

  

ГРАФИК РАБОТЫ ОБЪЕДИНЕНИЙ ПО ИНТЕРЕСАМ

ГОСУДАРСТВЕННОГО УЧРЕЖДЕНИЯ ОБРАЗОВАНИЯ

«ГОРКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ШКОЛА СТАРОДОРОЖСКОГО РАЙОНА»

НА 2 ПОЛУГОДИЕ 2020/2021 УЧЕБНОГО ГОДА

 

НАЗВАНИЕ

ДЕНЬ НЕДЕЛИ

ВРЕМЯ ПРОВЕДЕНИЯ

ПЕДАГОГ ДОП. ОБРАЗОВАНИЯ

 

1.

 

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ САМОДЕЯТЕЛЬНОСТЬ

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

 

ВТОРНИК

 

13.45 – 14.30

14.35 – 15.20

13.45 – 14.30

 

ДОВНАР В.А.

 

2.

 

ЮНЫЕ ЭРУДИТЫ

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

СРЕДА

 

13.45 – 14.30

13.45 – 14.30

 

ВИНОГРАДОВА М.Ф.

 

3.

 

ЮНЫЕ ИНСПЕКТОРА ДВИЖЕНИЯ

 

ЧЕТВЕРГ

ПЯТНИЦА

 

8.00 – 8.45

8.00 – 8.45

 

БОЛОТЬКО А.П.

 

4.

 

СПОРТИВНЫЕ ИГРЫ

 

СРЕДА

 

18.00 – 19.40

 

ТУЗОВ С.Н.

 

5.

 

ШАХМАТНЫЙ ВСЕОБУЧ

 

ВТОРНИК

 

8.00 – 8.45

 

ЖУК А.К.

 

6.

 

 

ВОЛШЕБНАЯ ЛЕНТОЧКА КАНЗАШИ (ЦДТ)

 

ЧЕТВЕРГ

 

14.35 – 16.05

 

 

АЛЕКСАНДРОВА И.А.

 

7.

 

 

ЛИТЕРАТУРНЫЙ КАЛЕЙДОСКОП (ЦДТ)

 

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

 

СРЕДА

 

 

8.00 – 8.45

14.35 – 15.20

8.00 – 8.45

15.20 – 16.05

 

САФОНОВА Т.А.

 

8.

 

 

ЮНЫЕ ВОКАЛИСТЫ

(ЦДТ)

 

ВТОРНИК

ПЯТНИЦА

 

14.35 – 15.20

13.45 –  15.20

 

ДОВНАР В.А.

 

9.

 

 

ИСКУССТВО РУКОДЕЛИЯ

(ЦДТ)

 

СУББОТА

 

 

8.10 –11.40

 

ДРИНДЕЛЬ Г.М.

 

10.

 

ЮНЫЕ ЭКСКУРСОВОДЫ

 (ЦТ и К)

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

СУББОТА

 

8.05 – 8.50

10.30 – 11.15

 

КОРОЛЕНЯ А.А.

 

11.

 

ОБЩАЯ ТУРИСТСКАЯ ПОДГОТОВКА

(ЦТ и К)

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

 

18.00 – 19.40

 

ТУЗОВ С.Н.

 

12.

ОБЩАЯ ТУРИСТСКАЯ ПОДГОТОВКА

(ЦТ и К)

СРЕДА

ЧЕТВЕРГ 

13.45 – 15.20

13.45 – 15.20

 

БАШАРИМОВА В.Ю.

 

 

свернуть

Расписание занятий по оказанию платных услуг "Подготовка к ЦТ по белорусскому языку"

развернуть

Расклад заняткаў

па аказанню платных адукацыйных паслуг

 “Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове, падрыхтоўка да ЦТ”

 

 

Дзень тыдня

Прадмет

Клас

Колькасць гадзін

Час

правядзення

1

Аўторак

Беларуская мова

10, 11

1

7 урок

 

свернуть