Расписание занятий

Расписание занятий 1-4 классов на 1 четверть 2019/2020 учебного года

развернуть

 

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

 

 

 

 

 

 

П

А

Н

Я

Д

З.

1

нав.грам. (н.ч.)

руская літ.

беларуская літ.

беларуская літ.

2

музыка

руская мова

матэматыка

беларуск. мова

3

нав.грам. (н.п.)

музыка

беларуская мова

 матэматыка

4

выяўл. мастацт

выяўл. мастацт.

гадз. зд. і сп.

музыка

5

матэматыка(інт)

 

музыка

прац. навуч.

6

13.35-14.10 карэкцыйны занятак

 

 

 

7

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

нав.грам. (н.ч.)

фіз.культ. і зд.

руская літ.

руская мова

2

матэматыка

матэматыка

руская мова

нямецкая мова

3

фіз.культ. і зд.

беларуская мова

матэматыка

матэматыка

4

нав.грам. (н.п.)

беларуская літ.

нямецкая мова

фіз.культ. і зд.

5

чал. і свет(інт.)

чал. і свет

прац. навуч.

руская літ.

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

1

нав.грам. (н.ч.)

руская літ.

фіз.культ. і зд.

беларуская літ.

2

нав.грам. (н.п.)

руская мова

руская мова

беларуск.мова

3

матэматыка

матэматыка

матэматыка

матэматыка

4

гадз. зд. і сп.

асн. бясп. жыц.

руская літ.

чал. і свет

5

бел. літ.(інт.)

 

асн. бясп. жыц.

гадз. зд. і сп.

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

1

чал. і свет

беларуская мова

нямецкая мова

руская літ.

2

матэматыка

матэматыка

беларуская літ.

нямецкая мова

3

выяўл. мастацт.

гадз. зд. і сп.

беларуская мова

руская мова

4

 

беларуская літ.

матэматыка

выяўл. мастацт

5

 

 

выяўл. мастацт.

асн. бясп. жыц.

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

1

прац. навуч.

беларуская мова

чал. і свет

фіз.культ. і зд.

2

матэматыка

матэматыка

фіз.культ. і зд.

беларуск.мова

3

руская мова

фіз.культ. і зд.

нямецкая мова

матэматыка

4

фіз.культ. і зд.

прац. навуч.

беларуская мова

нямецкая мова

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

свернуть

Расписание занятий 5-9 классов на 1 четверть 2019/2020 учебного года

развернуть

 

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

 

 

 

 

 

 

 

П

А

Н

Я

Д

З.

1

фіз.культ. і зд.

руская літ.

беларуская літ.

нямецкая мова

інфарматыка

2

матэматыка

матэматыка

сусв.гісторыя

руская мова

англ./ням. мова

3

сусв.гісторыя

руская мова

фіз.культ. і зд.

матэматыка

матэматыка

4

беларуская мова

мастацтва

матэматыка

біялогія

руская мова

5

прац. навуч.

геаграфія

беларуск.мова

гадз. зд. і сп.

руская літ.

6

чал. і свет

прац. навуч.

 

руская літ.

беларуская літ.

7

 

прац. навуч.

 

 

фіз.культ. і зд.

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

сусв.гісторыя

беларуская літ.

матэматыка

хімія

англ./ням. мова

2

беларуская мова

беларуск. мова

хімія

сусв.гісторыя

матэматыка

3

матэматыка

нямецкая мова

сусв.гісторыя

мастацтва

фізіка

4

беларуская літ.

матэматыка

інфарматыка

матэматыка

хімія

5

руская мова

фіз.культ. і зд.

нямецкая мова

інфарматыка

беларуск.мова

6

 

 

біялогія

фіз.культ. і зд.

 

7

 

 

 

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

1

асн. бясп. жыц.

руская літ.

руская літ.

матэматыка

гісторыя

2

матэматыка

руская мова

руская мова

беларуск.мова

фізіка

3

фіз.культ. і зд.

інфарматыка

матэматыка

нямецкая мова

англ./ням.мова

4

руская мова

матэматыка

фізіка

беларуская літ.

руская мова

5

нямецкая мова

сусв.гісторыя

мастацтва

геаграфія

матэматыка

6

руская літ.

нямецкая мова

геаграфія

руская мова

гадз. зд. і сп.

7

 

 

фіз.культ. і зд.

 

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

1

беларуск.мова

беларуская літ.

прац. навучанне

біялогія

мастацтва

2

мастацтва

фіз.культ. і зд.

прац. навучанне

матэматыка

гісторыя

3

нямецкая мова

беларуск. мова

матэматыка

беларуская мова

біялогія

4

гадз. зд. і сп.

матэматыка

фізіка

нямецкая мова

матэматыка

5

матэматыка

сусв.гісторыя

беларуск.мова

фіз.культ. і зд.

геаграфія

6

 

 

нямецкая мова

фізіка

фіз.культ. і зд.

7

 

 

гадз. зд. і сп.

геаграфія

прац. навучанне

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

1

нямецкая мова

руская мова

руская літ.

сусв.гісторыя

беларуск.мова

2

руская мова

нямецкая мова

матэматыка

хімія

руская літ.

3

матэматыка

беларуск. мова

біялогія

беларуская літ.

фізіка

4

беларуская літ.

матэматыка

руская мова

фізіка

гісторыя

5

руская літ.

біялогія

нямецкая мова

матэматыка

хімія

6

 

гадз. зд. і сп.

 

прац. навучанне

геаграфія

7

 

 

 

 

 

С

У

Б

О

Т

А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Расписание занятий 10-11 классов на 1 четверть 2019/2020 учебного года

развернуть

 

 

10 клас

11 клас

П

А

Н

Я

Д

З.

1

дапр./мед.падр.

гісторыя

2

беларуская літ.

гадз. зд. і сп.

3

англ./ням. мова

дапр./мед.падр.

4

інфарматыка

матэматыка

5

матэматыка

англ./ням. мова

6

фіз.культ. і зд.

прац. навучанне

7

біялогія

прац. навучанне

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

англ./ням. мова

біялогія

2

біялогія

фіз.культ. і зд.

3

геаграфія

матэматыка

4

фізіка

руская мова

5

грамадазнаўства

хімія

6

хімія

руская літ.

7

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

1

беларуск.мова

геаграфія

2

фіз.культ. і зд.

інфарм. /ням.мова

3

геаграфія

руская літ.

4

матэматыка

інфарм. /англ.мова

5

англ./ням. мова

беларуск.мова

6

прац. навучанне

беларуская літ.

7

прац. навучанне

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

1

гадз. зд. і сп.

грамадазнаўства

2

руская літ.

матэматыка

3

гісторыя

фізіка

4

матэматыка

гісторыя

5

руская мова

англ./ням. мова

6

беларуская літ.

 

7

 

 

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

1

прац. навуч.

астраномія

2

прац. навуч.

матэматыка

3

хімія

фізіка

4

матэматыка

біялогія

5

фізіка

фіз.культ. і зд.

6

гісторыя

хімія

7

 

 

С

У

Б

О

Т

А

 

 

прац. навучанне

прац. навучанне

 

прац. навучанне

прац. навучанне

 

 

прац. навучанне

 

 

прац. навучанне

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Расписание факультативных занятий на 1 полугодие 2019/2020 учебного года

развернуть

 

 

Расклад

званкоў

1

клас

2

клас

3

клас

4

клас

5

клас

6

клас

7

клас

8

клас

9

клас

10 клас

11

клас

П

А

Н

Я

Д

З

5

12.40-13.15 -

 (1 клас)

12.55-13.40

 

творч. майст.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

13.55-14.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

7

14.50-15.35

 

 

 

 

 

 

 

руск.

мова

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

5

12.55-13.40

вытокі родн. мовы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

13.55-14.40

 

 

раш.

тэкст.

задач

тв. дз. у асяр прагр.S/

асн.моун.культ

 

матэм.

 

 

асн. выб. праф.

 

 

7

14.50-15.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

бел.

мова

С

Е

Р

А

Д

А

5

12.55-13.40

матэмат.

вясёлка

вытокі родн. мовы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

13.55-14.40

 

 

вытокі родн. мовы

раш.

тэкст.

задач

 

 

 

 

 

 

 

7

14.50-15.35

 

 

 

 

 

 

 

 

руск.

мова.

 

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

 

 

4

11.45-12.20

(1 клас)

творч. майст.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

12.55-13.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

13.55-14.40

 

 

творч. майст.

 

 

 

 

 

 

 

 

7

14.50-15.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

бел.

мова

гісторыя

Бел.

П

Я

Т

Н

6

 

13.55-14.40

 

 

 

 

бел.

мова

 

руск.

мова

 

 

 

 

С

У

Б

1

09.30-10.15

 

 

 

 

 

 

 

 

бел. мова.

 

 

 

2

10.25-11.10

 

 

 

 

 

 

 

 

матэм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

матэм.

свернуть

Расписание занятий объединений по интересам на 1 полугодие 2019/2020 учебного года

развернуть

НАЗВАНИЕ

ДЕНЬ НЕДЕЛИ

ВРЕМЯ ПРОВЕДЕНИЯ

ПЕДАГОГ ДОП. ОБРАЗОВАНИЯ

 

1.

 

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ САМОДЕЯТЕЛЬНОСТЬ

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

СРЕДА

ЧЕТВЕРГ

 

ПЯТНИЦА

 

14.35 – 15.20

14.35 – 15.20

8.05 – 8.50

14.35 – 15.20

14.55 – 16.05

 

ДОВНАР В.А.

 

2.

 

ЮНЫЕ ЭРУДИТЫ

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

ЧЕТВЕРГ

 

13.45 – 14.30

13.45 – 14.30

 

ВИНОГРАДОВА М.Ф.

 

3.

 

ЮНЫЕ ИНСПЕКТОРА ДВИЖЕНИЯ

 

СУББОТА

 

10.45- 12.15

 

БОЛОТЬКО А.П.

 

4.

 

 

ВОЛШЕБНАЯ ЛЕНТОЧКА КАНЗАШИ (ЦДТ)

 

ВТОРНИК

 

14.35 – 16.05

 

 

АЛЕКСАНДРОВА И.А.

 

5.

 

 

ЛИТЕРАТУРНЫЙ КАЛЕЙДОСКОП (ЦДТ)

 

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

 

СРЕДА

 

 

8.05 – 8.50

15.20 – 16.05

13.45 – 14.30

15.20 – 16.05

 

САФОНОВА Т.А.

 

6.

 

ДАР

(Детская Академия Развития)

(ЦДТ)

 

СУББОТА

 

10.45- 12.15

 

ЖУК А.К.

 

7.

 

ТЕАТРАЛЬНАЯ МОЗАИКА

(ЦДТ)

 

ПЯТНИЦА

 

13.45 – 14.30

 

ДАВИДОВИЧ Н.Н.

 

8.

 

 

ИСКУССТВО РУКОДЕЛИЯ

(ЦДТ)

 

СУББОТА

 

 

8.10 –11.40

 

ДРИНДЕЛЬ Г.М.

9.

 

 

ЮНЫЕ ЭКСКУРСОВОДЫ

 (ЦТ и К)

 

ВТОРНИК

ЧЕТВЕРГ

 

14.35 – 15.20

8.05 – 8.50

 

КОРОЛЕНЯ А.А.

 

10.

 

ОБЩАЯ ТУРИСТСКАЯ ПОДГОТОВКА

(ЦТ и К)

 

СРЕДА

 

18.00 – 19.40

 

ТУЗОВ С.Н.

свернуть