Расписание занятий

Расписание учебных занятий 1-4 классов на І полугодие 2021/2022 учебного года

развернуть

Расклад вучэбных заняткаў пачатковых класаў

на І паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

ДУА “Горкаўская сярэдняя школа Старадарожскага раёна”

 

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

П

А

Н

Я

Д

З

1

нав.грам. (н.ч.)

беларуская літ.

беларуская літ.

беларуская літ.

2

музыка

беларуская мова

матэматыка

беларуск. мова

3

нав.грам. (н.п.)

музыка

беларуская мова

фіз.культ. і зд.

4

выяўл. мастацт

выяўл. мастацт.

музыка

матэматыка

5

 

 

прац. навуч.

музыка

6

 

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

фіз.культ. і зд.

руская літ.

руская літ.

нямецкая мова

2

матэматыка

матэматыка

фіз.культ. і зд.

руская мова

3

нав.грам. (н.ч.)

фіз.культ. і зд.

матэматыка

матэматыка

4

нав.грам. (н.п.)

руская мова

нямецкая мова

руская літ.

5

 

чал.і свет

руская мова

час. зд. і сп.

6

 

 

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

1

нав.грам. (н.ч.)

беларуская мова

беларуская літ.

беларуская літ.

2

час. зд. і сп.

матэматыка

беларуская мова

беларуск.мова

3

матэматыка

час  зд. і сп.

матэматыка

матэматыка

4

нав.грам. (н.п.)

беларуская літ.

выяўл. мастацт

чал. і свет

5

 

 

асн. бясп. жыц.

выяўл. мастацт

6

 

 

 

 

Ч

А

Ц

В

 

1

чал. і свет

руская мова

час зд. і спорту

руская мова

2

матэматыка

матэматыка

руская мова

нямецкая  мова

3

выяўл. мастацт

асн. бясп. жыц.

матэматыка

фіз.культ. і зд.

4

 

руская літ.

нямецкая мова

руская літ.

5

 

 

руская літ.

асн. бясп. жыц.

Е

Р

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

1

прац. навуч.

беларуская мова

чал. і свет

беларуск.мова

2

фіз.культ. і зд.

матэматыка

фіз.культ. і зд.

матэматыка

3

матэматыка

прац. навуч.

беларуская мова

нямецкая мова

4

руская мова

фіз.культ. і зд.

нямецкая мова

прац. навуч.

5

 

 

 

 

 

                                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Расписание занятий 5-9 классов на 1 полугодие 2021/2022 учебного года

развернуть

Расклад вучэбных заняткаў у 5-9 класах

на І паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

ДУА “Горкаўская сярэдняя школа Старадарожскага раёна”

 

 

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

 

П

А

Н

Я

Д

З

1

сусв. гісторыя

прац. навуч.

інфарматыка

руская мова

геаграфія

 

2

беларуск. мова

прац. навуч.

матэматыка

руская літ.

фіз.культ. і зд.

 

3

беларуская літ.

нямецкая мова

фізіка

матэматыка

англ./ням. мова

 

4

матэматыка

беларуск. мова

фіз.культ. і зд.

англ./ням. мова

руская мова

 

5

чал. і свет

матэматыка

сусв.гісторыя

фіз.культ. і зд.

руская літаратура

 

6

 

інфарматыка

 

сусв. гісторыя

біялогія

 

7

 

час зд. і спорту

 

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

матэматыка

беларуская літ

руская літ.

інфарматыка

сусв. гісторыя

 

2

нямецкая мова

геаграфія

руская мова

беларуская літ.

матэматыка

 

3

руская мова

нямецкая мова

матэматыка

беларуск.мова

англ./ням. мова

 

4

 фіз.культ. і зд.

руская  мова

хімія

матэматыка

беларуск.мова

 

5

руская літ.

матэматыка

нямецкая мова

геаграфія

хімія

 

6

 

руская літ.

  прац. навуч.

хімія

беларуская літ.

 

7

 

гісторыя Б

прац. навуч.

 

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

1

беларуская літ.

фіз.культ. і зд.

геаграфія

фізіка

англ./ням. мова

 

2

беларуск. мова

беларуск. мова

біялогія

матэматыка

руская мова

 

3

асн. бясп. жыц.

матэматыка

мастацтва

англ./ням. мова

руская літаратура

 

4

матэматыка

беларуская літ.

фізіка

руская мова

фізіка

 

5

прац. навуч.

нямецкая мова

матэматыка

біялогія

фіз.культ. і зд.

 

6

 

інфарматыка

нямецкая мова

час зд. і  спорту

матэматыка

 

7

 

 

 

 

 

 

Ч

А

Ц

В

 

1

сусв. гісторыя  

нямецкая мова

матэматыка

беларуская літ.

гісторыя Б

 

2

руская мова

матэматыка

фіз.культ. і зд.

гісторыя Б

геаграфія

 

3

нямецкая мова

руская мова

гісторыя Б

матэматыка

фізіка

 

4

руская літ.

руская літ.

беларуск. мова

фіз.культ. і зд.

матэматыка

 

5

матэматыка

сусв. гісторыя

руская мова

біялогія

беларуск.мова

Е

Р

 

фіз.культ. і зд.

беларуск. мова

руская літ.

мастацтва

грамадазнаўства

 

 

 

прац. навучанне

час зд. і спорту

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

1

час зд. і спорту

руская мова

біялогія

англ./ням. мова

хімія

 

2

руская мова

нямецкая мова

матэматыка

хімія

мастацтва

 

3

беларуск. мова

мастацтва

беларуск. мова

матэматыка

фізіка

 

4

матэматыка

матэматыка

беларуская літ.

фізіка 

інфарматыка

 

5

мастацтва

фіз.культ. і зд.

нямецкая мова

геаграфія

матэматыка

 

6

нямецкая мова

біялогія

час зд. і спорту

беларуская мова

прац. навучанне

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Расписание занятий 10-11 классов на 1 полугодие 2021/2022 учебного года

развернуть

Расклад вучэбных заняткаў у 10-11 класах

на І паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

ДУА “Горкаўская сярэдняя школа Старадарожскага раёна”

 

 

10 клас

11 клас

1

англ./ням. мова

час. зд. і спорту

2

матэматыка

англ./ням. мова

3

руская літ.

беларуская літ.

4

сусв. гісторыя

матэматыка

5

беларуская літ.

біялогія

6

час зд. і спорту

прац. навучанне

7

гісторыя Б

прац. навучанне

1

біялогія

хімія

2

хімія

сусв. гісторыя

3

матэматыка

астраномія

4

фізіка

біялогія

5

грамадазнаўства

матэматыка

6

геаграфія

фіз.культ. і зд.

7

 

 

1

руская мова

беларуская мова

2

англ./ням. мова

матэматыка

3

беларуская мова

дапр./мед.падр.

4

фіз.культ. і зд.

англ./ням. мова

5

дапр./мед.падр

руская мова

6

прац. навуч.

руская літаратура

7

прац. навуч.

 

1

біялогія

прац. навучанне

2

беларуская літ.

прац. навучанне

3

матэматыка

матэматыка

4

фізіка

англ./ням. мова

5

англ./ням. мова

фіз.культ. і зд.

6

чарчэнне

фізіка

7

 

геаграфія

1

прац. навучанне

руская літаратура

2

прац. навучанне

інфарматыка

3

фіз.культ. і зд

хімія

4

хімія

гісторыя Б

5

матэматыка

фізіка

6

інфарматыка

грамадазнаўства

7

 

 

С

У

Б

прац. навуч. (дз)

прац. навучанне

прац. навуч. (дз)

прац. навучанне

прац. навуч.(хл)

 

прац. навуч.(хл)

 

 

 

свернуть

Расписание факультативных занятий на 1 полугодие 2021/2022 учебного года

развернуть

Раскладфакультатыўных заняткаў  на І паўгоддзе

2021/2022 навучальнага года

ДУА «Горкаўская сярэдняя школа Стародарожскага раёна»

 

 

 

Расклад

званкоў

1

клас

2

клас

3

клас

4

клас

5

клас

6

клас

7

клас

8

клас

9

клас

10 клас

11

клас

П

А

Н

Я

Д

З

5

12.55-13.40

 

вытокі родн. мовы/

творч. дз у асяр прагр. Scratch 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

13.55-14.40

 

 

правілы ў маім жыцці

 

асновы духоўна-маральнай культуры

бел.

мова

 

 

 

 

.

 

7

14.50-15.35

 

 

 

 

 

 

бел.

мова

руская

мова

асновы

выбару прафесіі

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

5

12.40-13.15 -

 (1 клас )

12.55-13.40

раш.

тэкст.

задач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

13.55-14.40

 

 

раш.

тэкст.

задач

 

матэмат.

 

 

 

.

 

 

7

14.50-15.35

 

 

 

 

 

Прагр.

 у асяр.

Scratch

 

 

 

 

бел.

мова

С

Е

Р

А

Д

А

5

12.55-13.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

13.55-14.40

 

 

 

вытокі родн. мовы

 

 

 

 

 

 

 

7

14.50-15.35

 

 

 

 

 

асновы духоўна-маральнайкультуры

 

 

руская

мова

 

матэм.

Ч

А

Ц

В

Е

Р

 

 

4

11.45-12.20

(1 клас)

вытокі родн. мовы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

12.55-13.40

 

раш.

тэкст.

задач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

13.55-14.40

 

 

вытокі родн. мовы

 

бел.

мова

 

 

 

 

 

 

7

14.50-15.35

 

 

 

 

 

 

мы самі

 

 

бел.

мова

.

С

У

Б

1

08.40-09.25

 

 

 

 

 

 

 

 

матэмат.

 

 

 

2

09.35-10.20

 

 

 

 

 

 

 

 

бел. мова

 

 

 

свернуть

Расписание занятий объединений по интересам на 2 полугодие 2020/2021 учебного года

развернуть

  

ГРАФИК РАБОТЫ ОБЪЕДИНЕНИЙ ПО ИНТЕРЕСАМ

ГОСУДАРСТВЕННОГО УЧРЕЖДЕНИЯ ОБРАЗОВАНИЯ

«ГОРКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ШКОЛА СТАРОДОРОЖСКОГО РАЙОНА»

НА 2 ПОЛУГОДИЕ 2020/2021 УЧЕБНОГО ГОДА

 

НАЗВАНИЕ

ДЕНЬ НЕДЕЛИ

ВРЕМЯ ПРОВЕДЕНИЯ

ПЕДАГОГ ДОП. ОБРАЗОВАНИЯ

 

1.

 

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ САМОДЕЯТЕЛЬНОСТЬ

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

 

ВТОРНИК

 

13.45 – 14.30

14.35 – 15.20

13.45 – 14.30

 

ДОВНАР В.А.

 

2.

 

ЮНЫЕ ЭРУДИТЫ

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

СРЕДА

 

13.45 – 14.30

13.45 – 14.30

 

ВИНОГРАДОВА М.Ф.

 

3.

 

ЮНЫЕ ИНСПЕКТОРА ДВИЖЕНИЯ

 

ЧЕТВЕРГ

ПЯТНИЦА

 

8.00 – 8.45

8.00 – 8.45

 

БОЛОТЬКО А.П.

 

4.

 

СПОРТИВНЫЕ ИГРЫ

 

СРЕДА

 

18.00 – 19.40

 

ТУЗОВ С.Н.

 

5.

 

ШАХМАТНЫЙ ВСЕОБУЧ

 

ВТОРНИК

 

8.00 – 8.45

 

ЖУК А.К.

 

6.

 

 

ВОЛШЕБНАЯ ЛЕНТОЧКА КАНЗАШИ (ЦДТ)

 

ЧЕТВЕРГ

 

14.35 – 16.05

 

 

АЛЕКСАНДРОВА И.А.

 

7.

 

 

ЛИТЕРАТУРНЫЙ КАЛЕЙДОСКОП (ЦДТ)

 

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

 

СРЕДА

 

 

8.00 – 8.45

14.35 – 15.20

8.00 – 8.45

15.20 – 16.05

 

САФОНОВА Т.А.

 

8.

 

 

ЮНЫЕ ВОКАЛИСТЫ

(ЦДТ)

 

ВТОРНИК

ПЯТНИЦА

 

14.35 – 15.20

13.45 –  15.20

 

ДОВНАР В.А.

 

9.

 

 

ИСКУССТВО РУКОДЕЛИЯ

(ЦДТ)

 

СУББОТА

 

 

8.10 –11.40

 

ДРИНДЕЛЬ Г.М.

 

10.

 

ЮНЫЕ ЭКСКУРСОВОДЫ

 (ЦТ и К)

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

СУББОТА

 

8.05 – 8.50

10.30 – 11.15

 

КОРОЛЕНЯ А.А.

 

11.

 

ОБЩАЯ ТУРИСТСКАЯ ПОДГОТОВКА

(ЦТ и К)

 

ПОНЕДЕЛЬНИК

 

18.00 – 19.40

 

ТУЗОВ С.Н.

 

12.

ОБЩАЯ ТУРИСТСКАЯ ПОДГОТОВКА

(ЦТ и К)

СРЕДА

ЧЕТВЕРГ 

13.45 – 15.20

13.45 – 15.20

 

БАШАРИМОВА В.Ю.

 

 

свернуть

Расписание занятий по оказанию платных услуг "Подготовка к ЦТ по белорусскому языку"

развернуть

Расклад заняткаў

па аказанню платных адукацыйных паслуг

 “Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове, падрыхтоўка да ЦТ”

 

 

Дзень тыдня

Прадмет

Клас

Колькасць гадзін

Час

правядзення

1

Аўторак

Беларуская мова

10, 11

1

7 урок

 

свернуть